Beko Bayi

Aradığınız ürünü indirimli almak çok kolay, resmi online satış sitemiz için www.bekobayi.com ve www.bekoyetkilisatici.com sitelerini ziyaret ediniz.
 
 

Beko Bayisi,
 
 
İçindekiler:

Beko Tarihçesi

Beko Beyaz Eşya
Beko 2013, 2014
Beko Kampanyalar
Beko Servis
Beko Site Haritası
Beko İletişim
Beko Yetkili Satıcı SIĞLANLAR

 Beko Bayi Sığlanlar Ltd. Şti. 1993 yılından beri sizlere hizmet veriyor...
İstanbul Beko Bayileri içerisinde firmamız tüm ilçelere aynı kalitede hizmet verebilmektedir. Sığlanlar, siparişlerinizi aynı gün içerisinde size en yakın yetkili servisimize göndererek, kendilerinin sizin ile irtibata geçmelerini sağlayan
www.bekoyetkilisatici.com size vermiş olduğu hizmet kalitesi ve hızı karşısında şaşıracaksınız.

Tüm Türkiye'ye Aynı gün Ücretsiz Kargo
Beko Tarihçesi


Türkiye'nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950'li yıllarda, Koç Holding'in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye'ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954'te kurulan şirketin ismi, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle, şirket faaliyete geçemedi.

 

O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu'da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulaştırdı.

 

1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü Atılım'a devreden Beko Ticaret, 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

 

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu'nun 1990'lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi.

 

2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu'nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

 

Yurt dışına kendi markasıyla satış yapan ilk marka olma özelliğini taşıyan Beko, "Dünya Markası" olma hedefiyle yola çıktı. İlk başarısını Türkiye pazarında kazanan Beko, bu başarıyı yurt dışına da taşıyarak, bugün dünyanın 100'den fazla ülkesinde milyonlarca insanı markası ile tanıştırdı.

 
AnaSayfa için tıklayınız...
Beko

Beko Tarihi...
1954'te kurulan şirketin ismi, Bejerano'nun ve Koç'un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. tıklayınız..

Beko LCD TV - Led Tv - Plazma
Beko Klima
Beko Bulaşık Makineleri
Beko Ankastre Serisi
Beko İçecek Hazırlama
Beko Gıda Hazırlama
Beko Kişisel Bakım Ürünleri
Beko Sağlık Ürünleri
Beko Temizleyiciler
Beko Isıtıcılar
BEKO Dünyası


Beko LED TV - Beko Plazma - LCD TV
Ses ve Görüntünün Mükemmel Uyumu

tıklayınız...

Beko Klimaların Üstün Özellikleri
Sağlıklı Nem Alma - Bio Aktif Karbon Filtre - Yıkanabilir Antibakteriyel Hava Filtresi - Fan Konumu - Enerji Tasarrufu Modu - Otomatik Sıcaklık Kontrolü - Uzaktan Kumanda
tıklayınız...

Beko Bulaşık Makinelerinin Hayatınızı Kolaylaştıran Özellikleri
Performans - Öne çıkan programlar - Kullanım kolaylığı - HijyenGüvenlik.
tıklayınız...
Beko Ankastre Serisi
Yeni çizgileriyle Beko Ankastre Serisi size tam olarak kendinizi ifade etme olanağı sunuyor.
tıklayınız...


Sığlanlar Day. Tük. Mal. Ltd. Şti.

Taşocağı Caddesi Havaalanı Mah. No:9/A Esenler Atışalanı İstanbul / Türkiye

(Abbate gömlek fabrikasının bulunduğu ana cadde)

Tel : (0212) 629 39 08 Fax : 629 35 59 Mail : info@bekoyetkilisatici.com